✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Zephyrine Gold Bracelet
Amp up your style quotient with the Zephyrine Gold Bracelet. This flattering piece is sure the make heads turn anywhere you go. Your new add-on to your permanant jewellery collection.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 6.5cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.13
Original: $3.78
-70%Zephyrine Gold Bracelet—
$3.78
$1.13More Images




Zephyrine Gold Bracelet
Amp up your style quotient with the Zephyrine Gold Bracelet. This flattering piece is sure the make heads turn anywhere you go. Your new add-on to your permanant jewellery collection.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 6.5cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Amp up your style quotient with the Zephyrine Gold Bracelet. This flattering piece is sure the make heads turn anywhere you go. Your new add-on to your permanant jewellery collection.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 6.5cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























