✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Zelda Silver Rhinestone Necklace
This dreamy necklace boasts a sizzling rhinestone, overall curated in metal alloy. Chic and sleek the ideal piece to look swish around the clock.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurement | Length: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.91
Original: $3.02
-70%Zelda Silver Rhinestone Necklace—
$3.02
$0.91More Images




Zelda Silver Rhinestone Necklace
This dreamy necklace boasts a sizzling rhinestone, overall curated in metal alloy. Chic and sleek the ideal piece to look swish around the clock.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurement | Length: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This dreamy necklace boasts a sizzling rhinestone, overall curated in metal alloy. Chic and sleek the ideal piece to look swish around the clock.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurement | Length: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























