✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Zelda Gold Medium Dial Chain Wrap Around Strap Women's Watch
Sparkle, shine, and steal the spotlight. This watch is your ultimate party accessory, blending elegance with an edge. Keep the dance floor guessing.
| SPECIFICATIONS | |
| Strap Color | Gold |
| Strap Material | Double Metallic Chain Wrap |
| Clasp Style |
Jewellery Clasp |
| Dial Diameter | 32 mm |
| Dial Color | Gold Sunray |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Women |
| Dial Material | Stainless Steel |
| Display Type | ANALOGUE |
| Movement Type | QUARTZ |
| Warranty | 1 Year on Machine Only |
| Water Resistance | NO |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net quantity: | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$12.87
Zelda Gold Medium Dial Chain Wrap Around Strap Women's Watch—
$12.87
More Images







Zelda Gold Medium Dial Chain Wrap Around Strap Women's Watch
Sparkle, shine, and steal the spotlight. This watch is your ultimate party accessory, blending elegance with an edge. Keep the dance floor guessing.
| SPECIFICATIONS | |
| Strap Color | Gold |
| Strap Material | Double Metallic Chain Wrap |
| Clasp Style |
Jewellery Clasp |
| Dial Diameter | 32 mm |
| Dial Color | Gold Sunray |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Women |
| Dial Material | Stainless Steel |
| Display Type | ANALOGUE |
| Movement Type | QUARTZ |
| Warranty | 1 Year on Machine Only |
| Water Resistance | NO |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net quantity: | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sparkle, shine, and steal the spotlight. This watch is your ultimate party accessory, blending elegance with an edge. Keep the dance floor guessing.
| SPECIFICATIONS | |
| Strap Color | Gold |
| Strap Material | Double Metallic Chain Wrap |
| Clasp Style |
Jewellery Clasp |
| Dial Diameter | 32 mm |
| Dial Color | Gold Sunray |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Women |
| Dial Material | Stainless Steel |
| Display Type | ANALOGUE |
| Movement Type | QUARTZ |
| Warranty | 1 Year on Machine Only |
| Water Resistance | NO |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net quantity: | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























