✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

You're So Silver Bracelet
Our You're So Silver Bracelet is the ultimate finishing touch for your outfit, blending timeless elegance with modern flair. Whether dressing up or down, it adds a pop of style effortlessly
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Press Clasp |
| Measurements | Length: 16 cm, Width: 2 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.81
Original: $2.69
-70%You're So Silver Bracelet—
$2.69
$0.81More Images




You're So Silver Bracelet
Our You're So Silver Bracelet is the ultimate finishing touch for your outfit, blending timeless elegance with modern flair. Whether dressing up or down, it adds a pop of style effortlessly
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Press Clasp |
| Measurements | Length: 16 cm, Width: 2 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our You're So Silver Bracelet is the ultimate finishing touch for your outfit, blending timeless elegance with modern flair. Whether dressing up or down, it adds a pop of style effortlessly
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Press Clasp |
| Measurements | Length: 16 cm, Width: 2 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























