✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Wonderwall Silver Bracelet Set
Transform your look with the eye-catching Wonderwall Silver Bracelet Set. From laid-back vibes to glamorous nights, it’s the ultimate way to elevate your style with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 23.5 cm, Width: 2 cm |
| Package Content | Set of 4 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.45
Original: $1.50
-70%Wonderwall Silver Bracelet Set—
$1.50
$0.45More Images









Wonderwall Silver Bracelet Set
Transform your look with the eye-catching Wonderwall Silver Bracelet Set. From laid-back vibes to glamorous nights, it’s the ultimate way to elevate your style with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 23.5 cm, Width: 2 cm |
| Package Content | Set of 4 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Transform your look with the eye-catching Wonderwall Silver Bracelet Set. From laid-back vibes to glamorous nights, it’s the ultimate way to elevate your style with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Length: 23.5 cm, Width: 2 cm |
| Package Content | Set of 4 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























