✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Winona Pearl Hoops
Hoops that go with everything trendy. Definitive in structure moulded in metal alloy combined with ever-trending pearl beads, this pair keep you swish all around the clock.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearls |
| Closure | Lever Back |
| Measurements | Diameter: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.55
Original: $1.83
-70%Winona Pearl Hoops—
$1.83
$0.55More Images




Winona Pearl Hoops
Hoops that go with everything trendy. Definitive in structure moulded in metal alloy combined with ever-trending pearl beads, this pair keep you swish all around the clock.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearls |
| Closure | Lever Back |
| Measurements | Diameter: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Hoops that go with everything trendy. Definitive in structure moulded in metal alloy combined with ever-trending pearl beads, this pair keep you swish all around the clock.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearls |
| Closure | Lever Back |
| Measurements | Diameter: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























