✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Verbena Gold Earrings
Embrace your inner fashion goddess and make a statement that is uniquely you with the Verbena Gold Earrings. This fashion jewellery piece is encrusted with am elegant floral design that displays an attractive design and refined finish.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.52
Original: $1.72
-70%Verbena Gold Earrings—
$1.72
$0.52More Images




Verbena Gold Earrings
Embrace your inner fashion goddess and make a statement that is uniquely you with the Verbena Gold Earrings. This fashion jewellery piece is encrusted with am elegant floral design that displays an attractive design and refined finish.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Embrace your inner fashion goddess and make a statement that is uniquely you with the Verbena Gold Earrings. This fashion jewellery piece is encrusted with am elegant floral design that displays an attractive design and refined finish.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 5cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























