✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Twin Pearl Rose Gold Bracelet
Simple yet elegant, flaunt your knits and weaves and everything in-between with our twin pearl Rose gold bracelet, for an effortless look even on a lazy day.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearls |
| Closure | Open Cuff |
| Measurements | Diameter: 6.5cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air-tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.05
Twin Pearl Rose Gold Bracelet—
$2.05
More Images



Twin Pearl Rose Gold Bracelet
Simple yet elegant, flaunt your knits and weaves and everything in-between with our twin pearl Rose gold bracelet, for an effortless look even on a lazy day.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearls |
| Closure | Open Cuff |
| Measurements | Diameter: 6.5cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air-tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Simple yet elegant, flaunt your knits and weaves and everything in-between with our twin pearl Rose gold bracelet, for an effortless look even on a lazy day.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearls |
| Closure | Open Cuff |
| Measurements | Diameter: 6.5cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air-tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























