✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Trinket Two Piece Layered Necklace
Embrace the unique finesse of each with this two pieces layer statement necklace. String the charm onto chains as singles or doubles as you please.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & Black |
| Material | Metal Alloy & Faux Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: Necklace 1: 60cm, Necklace 2: 48cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.02
Trinket Two Piece Layered Necklace—
$3.02
More Images




Trinket Two Piece Layered Necklace
Embrace the unique finesse of each with this two pieces layer statement necklace. String the charm onto chains as singles or doubles as you please.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & Black |
| Material | Metal Alloy & Faux Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: Necklace 1: 60cm, Necklace 2: 48cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Embrace the unique finesse of each with this two pieces layer statement necklace. String the charm onto chains as singles or doubles as you please.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & Black |
| Material | Metal Alloy & Faux Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: Necklace 1: 60cm, Necklace 2: 48cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























