✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Treacherous Multicolored Beaded Bracelet
Rock your connection with our Treacherous Beaded Bracelet! These vibrant, playful beads are the perfect way to show off your bond. This season, let your inner Swiftie shine with these Gen Z must-haves
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Red, Blue, Orange, White |
| Material | Beads |
| Closure | Elastic |
| Measurements | Diameter: 6.5 cm |
| Package Content | Set of 6 Bracelets |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 6N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.83
Treacherous Multicolored Beaded Bracelet—
$1.83
More Images








Treacherous Multicolored Beaded Bracelet
Rock your connection with our Treacherous Beaded Bracelet! These vibrant, playful beads are the perfect way to show off your bond. This season, let your inner Swiftie shine with these Gen Z must-haves
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Red, Blue, Orange, White |
| Material | Beads |
| Closure | Elastic |
| Measurements | Diameter: 6.5 cm |
| Package Content | Set of 6 Bracelets |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 6N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Rock your connection with our Treacherous Beaded Bracelet! These vibrant, playful beads are the perfect way to show off your bond. This season, let your inner Swiftie shine with these Gen Z must-haves
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Red, Blue, Orange, White |
| Material | Beads |
| Closure | Elastic |
| Measurements | Diameter: 6.5 cm |
| Package Content | Set of 6 Bracelets |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 6N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























