✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Tiara Silver Ring
Soaked in sparkling Rhinestones all around based on Metal Alloy, this ring is a definite eye catcher and effuses modern desi with a classic twist
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Non-Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.02
Tiara Silver Ring—
$3.02
More Images




Tiara Silver Ring
Soaked in sparkling Rhinestones all around based on Metal Alloy, this ring is a definite eye catcher and effuses modern desi with a classic twist
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Non-Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Soaked in sparkling Rhinestones all around based on Metal Alloy, this ring is a definite eye catcher and effuses modern desi with a classic twist
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Non-Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























