✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Tansy Pearl Layered Necklace
Bring out a boho flair to your ensembles with our Tansy pearl beaded layered necklace with a sleek metal alloy. A perfect piece for an effortless summery look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: Necklace 1: 21cm, Necklace 2: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.97
Original: $3.24
-70%Tansy Pearl Layered Necklace—
$3.24
$0.97More Images




Tansy Pearl Layered Necklace
Bring out a boho flair to your ensembles with our Tansy pearl beaded layered necklace with a sleek metal alloy. A perfect piece for an effortless summery look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: Necklace 1: 21cm, Necklace 2: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring out a boho flair to your ensembles with our Tansy pearl beaded layered necklace with a sleek metal alloy. A perfect piece for an effortless summery look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold & White |
| Material | Metal Alloy + Faux Pearl |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: Necklace 1: 21cm, Necklace 2: 24cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























