✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sweet Dreams Silver Hair Accessory
Transform your look with the eye-catching Sweet Dreams Silver Hair Accessory Set. From laid-back vibes to glamorous nights, it’s the ultimate way to elevate your style with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | PLATED METAL |
| Closure | Tuck |
| Measurements | Length: 10 cm, Width: 4 cm |
| Package Content | 1 HAIR PIN |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.50
Sweet Dreams Silver Hair Accessory—
$1.50
More Images




Sweet Dreams Silver Hair Accessory
Transform your look with the eye-catching Sweet Dreams Silver Hair Accessory Set. From laid-back vibes to glamorous nights, it’s the ultimate way to elevate your style with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | PLATED METAL |
| Closure | Tuck |
| Measurements | Length: 10 cm, Width: 4 cm |
| Package Content | 1 HAIR PIN |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Transform your look with the eye-catching Sweet Dreams Silver Hair Accessory Set. From laid-back vibes to glamorous nights, it’s the ultimate way to elevate your style with minimal effort
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | PLATED METAL |
| Closure | Tuck |
| Measurements | Length: 10 cm, Width: 4 cm |
| Package Content | 1 HAIR PIN |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























