✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sunday Rhinestone Rosegold Watch Charm
Our charms represent the unique chapters and small joys in your life - as well as a subtle reminder of what matters most. Radiate like the sun with a charm that reminds you keep glowing. Crafted in metal alloy with Rosegold imitation plating, this watch charm adds the extra shine to your statement look!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + Red |
| Material | Mixed Metal + Stone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.37
Sunday Rhinestone Rosegold Watch Charm—
$2.37
More Images




Sunday Rhinestone Rosegold Watch Charm
Our charms represent the unique chapters and small joys in your life - as well as a subtle reminder of what matters most. Radiate like the sun with a charm that reminds you keep glowing. Crafted in metal alloy with Rosegold imitation plating, this watch charm adds the extra shine to your statement look!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + Red |
| Material | Mixed Metal + Stone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our charms represent the unique chapters and small joys in your life - as well as a subtle reminder of what matters most. Radiate like the sun with a charm that reminds you keep glowing. Crafted in metal alloy with Rosegold imitation plating, this watch charm adds the extra shine to your statement look!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + Red |
| Material | Mixed Metal + Stone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























