✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Stay Away Gold Bracelet
Give your style a fresh twist with our Stay Away Gold Bracelet. Perfect for both laid-back days and dressed-up nights, it’s the ultimate in effortless, stylish upgrades.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White with Gold Base |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 22 cm, Width: 0.5 cm |
| Package Content | Set of 4 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.37
Stay Away Gold Bracelet—
$2.37
More Images




Stay Away Gold Bracelet
Give your style a fresh twist with our Stay Away Gold Bracelet. Perfect for both laid-back days and dressed-up nights, it’s the ultimate in effortless, stylish upgrades.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White with Gold Base |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 22 cm, Width: 0.5 cm |
| Package Content | Set of 4 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Give your style a fresh twist with our Stay Away Gold Bracelet. Perfect for both laid-back days and dressed-up nights, it’s the ultimate in effortless, stylish upgrades.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White with Gold Base |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 22 cm, Width: 0.5 cm |
| Package Content | Set of 4 Bracelet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























