✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Starry Rhinestone Silver Watch Charm
Shine the brightest in the darkest of the times. Our Starry Rhinestone Silver Watch Charm is here to make you shine like the star you are.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.37
Starry Rhinestone Silver Watch Charm—
$2.37
More Images




Starry Rhinestone Silver Watch Charm
Shine the brightest in the darkest of the times. Our Starry Rhinestone Silver Watch Charm is here to make you shine like the star you are.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Shine the brightest in the darkest of the times. Our Starry Rhinestone Silver Watch Charm is here to make you shine like the star you are.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Immitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























