✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Starlet Alphabet G Necklace
A simple yet sophisticated golden locket with detail oriented alphabet for a glam look to amp up your style is what you need for all your sleek outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 29cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.87
Original: $2.91
-70%Starlet Alphabet G Necklace—
$2.91
$0.87More Images




Starlet Alphabet G Necklace
A simple yet sophisticated golden locket with detail oriented alphabet for a glam look to amp up your style is what you need for all your sleek outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 29cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A simple yet sophisticated golden locket with detail oriented alphabet for a glam look to amp up your style is what you need for all your sleek outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Drop Length: 29cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























