✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Star struck Jewelry Set
Beautiful and magnificent is how we would describe this set! It features a classy combination of accessories inspired by the night sky and will surely give you all the limelight you need every time you head out!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Star Hug Gold Dangler Earrings |
| Product 2 | Joker & Witch Liel rosegold ring |
| Product 3 | Joker & Witch Gold Heart Bracelet |
| Product 4 | Star Dance Gold Necklace |
| Color | Gold |
| Necklace Length |
Drop Length-22cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Ring- Free size, Earrings- Length: 8cm, Breadth: 5cm, Bracelet- Diameter 6 cm, |
| Closure | Earrings- Push back With the stopper, Bracelet- Open cuff |
| Package Content | 1EARRING + 1Ring + 1bracelet + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$8.75
Star struck Jewelry Set—
$8.75
More Images






Star struck Jewelry Set
Beautiful and magnificent is how we would describe this set! It features a classy combination of accessories inspired by the night sky and will surely give you all the limelight you need every time you head out!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Star Hug Gold Dangler Earrings |
| Product 2 | Joker & Witch Liel rosegold ring |
| Product 3 | Joker & Witch Gold Heart Bracelet |
| Product 4 | Star Dance Gold Necklace |
| Color | Gold |
| Necklace Length |
Drop Length-22cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Ring- Free size, Earrings- Length: 8cm, Breadth: 5cm, Bracelet- Diameter 6 cm, |
| Closure | Earrings- Push back With the stopper, Bracelet- Open cuff |
| Package Content | 1EARRING + 1Ring + 1bracelet + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beautiful and magnificent is how we would describe this set! It features a classy combination of accessories inspired by the night sky and will surely give you all the limelight you need every time you head out!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Star Hug Gold Dangler Earrings |
| Product 2 | Joker & Witch Liel rosegold ring |
| Product 3 | Joker & Witch Gold Heart Bracelet |
| Product 4 | Star Dance Gold Necklace |
| Color | Gold |
| Necklace Length |
Drop Length-22cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Ring- Free size, Earrings- Length: 8cm, Breadth: 5cm, Bracelet- Diameter 6 cm, |
| Closure | Earrings- Push back With the stopper, Bracelet- Open cuff |
| Package Content | 1EARRING + 1Ring + 1bracelet + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























