
Star Hug Gold Dangler Earrings
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Post back with stopper |
| Measurements | Length:åÊ 3.5 cm, Width- 4cm |
| Package Content | A Pair of 2 earring |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Original: $1.83
-70%$1.83
$0.55More Images




Star Hug Gold Dangler Earrings
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Post back with stopper |
| Measurements | Length:åÊ 3.5 cm, Width- 4cm |
| Package Content | A Pair of 2 earring |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Post back with stopper |
| Measurements | Length:åÊ 3.5 cm, Width- 4cm |
| Package Content | A Pair of 2 earring |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























