✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sparkling Light Jewelry Set
Put on your sparkle mode with our Sparkling Light Jewelry Set. It features all our statement pieces that will give you the perfect party look this season!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Queen B Rhinestone Silver Stud |
| Product 2 | Bunny Hop Gold Ring |
| Product 3 | Magic Trick Set of 4 Gold Bracelets |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Earrings- Length-4cm, Breadth-4cm, Ring- Adjustable |
| Closure | Earring- Push Back with Stopper |
| Package Content | 1Earring + 1Ring + Set of 4 Bracelet |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.88
Original: $6.27
-70%Sparkling Light Jewelry Set—
$6.27
$1.88More Images






Sparkling Light Jewelry Set
Put on your sparkle mode with our Sparkling Light Jewelry Set. It features all our statement pieces that will give you the perfect party look this season!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Queen B Rhinestone Silver Stud |
| Product 2 | Bunny Hop Gold Ring |
| Product 3 | Magic Trick Set of 4 Gold Bracelets |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Earrings- Length-4cm, Breadth-4cm, Ring- Adjustable |
| Closure | Earring- Push Back with Stopper |
| Package Content | 1Earring + 1Ring + Set of 4 Bracelet |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Put on your sparkle mode with our Sparkling Light Jewelry Set. It features all our statement pieces that will give you the perfect party look this season!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Queen B Rhinestone Silver Stud |
| Product 2 | Bunny Hop Gold Ring |
| Product 3 | Magic Trick Set of 4 Gold Bracelets |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Earrings- Length-4cm, Breadth-4cm, Ring- Adjustable |
| Closure | Earring- Push Back with Stopper |
| Package Content | 1Earring + 1Ring + Set of 4 Bracelet |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























