✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Smoke Embers Jewelry Set
This set is so dreamy and adds the perfect amount of bling to your LBDs! This set features our best-selling rhinestone necklace paired with a shiny bracelet set and a dainty ring to complete the look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Pretunia Floral Rhinestones Necklace |
| Product 2 |
Magic Trick set of 4 Silver Bracelets |
| Product 3 |
Joker & Witch Liel silver ring |
| Color | Silver |
|
Material |
Metal Alloy |
| Measurement | Drop Length: 22cm, Rings- 1.1cm, Bracelet- Diameter: 6cm |
| Closure | Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Lobster Clasp |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Ring + Set of 4 Bracelets |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$9.51
Smoke Embers Jewelry Set—
$9.51
More Images






Smoke Embers Jewelry Set
This set is so dreamy and adds the perfect amount of bling to your LBDs! This set features our best-selling rhinestone necklace paired with a shiny bracelet set and a dainty ring to complete the look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Pretunia Floral Rhinestones Necklace |
| Product 2 |
Magic Trick set of 4 Silver Bracelets |
| Product 3 |
Joker & Witch Liel silver ring |
| Color | Silver |
|
Material |
Metal Alloy |
| Measurement | Drop Length: 22cm, Rings- 1.1cm, Bracelet- Diameter: 6cm |
| Closure | Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Lobster Clasp |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Ring + Set of 4 Bracelets |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This set is so dreamy and adds the perfect amount of bling to your LBDs! This set features our best-selling rhinestone necklace paired with a shiny bracelet set and a dainty ring to complete the look.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Pretunia Floral Rhinestones Necklace |
| Product 2 |
Magic Trick set of 4 Silver Bracelets |
| Product 3 |
Joker & Witch Liel silver ring |
| Color | Silver |
|
Material |
Metal Alloy |
| Measurement | Drop Length: 22cm, Rings- 1.1cm, Bracelet- Diameter: 6cm |
| Closure | Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Lobster Clasp |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Ring + Set of 4 Bracelets |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























