✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sleek is Chic Gold Necklace
A slinky snake chain necklace in a classic slim size is a style that's certain to get plenty of wear. We especially love this piece paired with other classic gold necklaces!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 40 cm,Drop Length: 20 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.61
Original: $2.05
-70%Sleek is Chic Gold Necklace—
$2.05
$0.61More Images




Sleek is Chic Gold Necklace
A slinky snake chain necklace in a classic slim size is a style that's certain to get plenty of wear. We especially love this piece paired with other classic gold necklaces!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 40 cm,Drop Length: 20 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A slinky snake chain necklace in a classic slim size is a style that's certain to get plenty of wear. We especially love this piece paired with other classic gold necklaces!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 40 cm,Drop Length: 20 cm |
| Package Content | 1 Necklace |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























