✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Single Pearl Black Choker
Channel a luxe twist on the 90s look with our Single Pearl Black Choker. Complete with a lustrous pearl bead at the centre on a black faux suede choker , this chic design has day-to-night styling mastered.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | BLACK & GOLD |
| Material | SUEDE |
| Closure | LOBSTER CLASP |
| Measurements | LENGTH 36cm, WIDTH-1cm |
| Package Content | 1 CHOKER NECKLACE |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.59
Single Pearl Black Choker—
$2.59
More Images






Single Pearl Black Choker
Channel a luxe twist on the 90s look with our Single Pearl Black Choker. Complete with a lustrous pearl bead at the centre on a black faux suede choker , this chic design has day-to-night styling mastered.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | BLACK & GOLD |
| Material | SUEDE |
| Closure | LOBSTER CLASP |
| Measurements | LENGTH 36cm, WIDTH-1cm |
| Package Content | 1 CHOKER NECKLACE |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Channel a luxe twist on the 90s look with our Single Pearl Black Choker. Complete with a lustrous pearl bead at the centre on a black faux suede choker , this chic design has day-to-night styling mastered.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | BLACK & GOLD |
| Material | SUEDE |
| Closure | LOBSTER CLASP |
| Measurements | LENGTH 36cm, WIDTH-1cm |
| Package Content | 1 CHOKER NECKLACE |
| Care Instructions | STORE IN DRY AND AIR TIGHT SPACE AWAY FROM MOISTURE. AVOID WEARING IN HUMID CONDITIONS & AVOID ROUGH USAGE. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























