✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Simon Men's Silver And Black Rings
Revamp your wardrobe with our Simon Men's Ring. Perfect for both laid-back days and upscale nights, it’s the ideal piece for a stylish, easygoing upgrade
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver and Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | NA |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | Set of 3 rings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.50
Simon Men's Silver And Black Rings—
$1.50
More Images




Simon Men's Silver And Black Rings
Revamp your wardrobe with our Simon Men's Ring. Perfect for both laid-back days and upscale nights, it’s the ideal piece for a stylish, easygoing upgrade
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver and Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | NA |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | Set of 3 rings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Revamp your wardrobe with our Simon Men's Ring. Perfect for both laid-back days and upscale nights, it’s the ideal piece for a stylish, easygoing upgrade
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver and Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | NA |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | Set of 3 rings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























