✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Silver Fiesta Jewelry Set
It's All Silver Party! A set featuring a classy combination of the silver layered necklace., bold hoops, mantra band, and a dainty ring to complete the look. Our Jewelry Sets are perfect for any occasion!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Chain Link Medallion Layered Silver Necklace |
| Product 2 | Ochi Dainty Silver Ring |
| Product 3 | Retro Silver Chain Hoops |
| Product 4 | Celebrate Life Silver Mantra Band |
| Color | Silver |
| Necklace Length |
Drop Length-24cm |
| Necklace Closure |
Toggle Clasp |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Earrings- Length-6cm, Breadth-6cm, Ring- Adjustable |
| Closure | Bracelet- Lobster Clasp, Earring- Lever Back |
| Package Content | 1NECKLACE + 1RING + 1EARRING + 1BRACELET |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.70
Original: $12.33
-70%Silver Fiesta Jewelry Set—
$12.33
$3.70More Images





Silver Fiesta Jewelry Set
It's All Silver Party! A set featuring a classy combination of the silver layered necklace., bold hoops, mantra band, and a dainty ring to complete the look. Our Jewelry Sets are perfect for any occasion!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Chain Link Medallion Layered Silver Necklace |
| Product 2 | Ochi Dainty Silver Ring |
| Product 3 | Retro Silver Chain Hoops |
| Product 4 | Celebrate Life Silver Mantra Band |
| Color | Silver |
| Necklace Length |
Drop Length-24cm |
| Necklace Closure |
Toggle Clasp |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Earrings- Length-6cm, Breadth-6cm, Ring- Adjustable |
| Closure | Bracelet- Lobster Clasp, Earring- Lever Back |
| Package Content | 1NECKLACE + 1RING + 1EARRING + 1BRACELET |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
It's All Silver Party! A set featuring a classy combination of the silver layered necklace., bold hoops, mantra band, and a dainty ring to complete the look. Our Jewelry Sets are perfect for any occasion!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Chain Link Medallion Layered Silver Necklace |
| Product 2 | Ochi Dainty Silver Ring |
| Product 3 | Retro Silver Chain Hoops |
| Product 4 | Celebrate Life Silver Mantra Band |
| Color | Silver |
| Necklace Length |
Drop Length-24cm |
| Necklace Closure |
Toggle Clasp |
| Material | Metal Alloy |
| Measurement | Earrings- Length-6cm, Breadth-6cm, Ring- Adjustable |
| Closure | Bracelet- Lobster Clasp, Earring- Lever Back |
| Package Content | 1NECKLACE + 1RING + 1EARRING + 1BRACELET |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























