✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sienna Gold Jewelry Set
Our Sienna Jewelry Set will fetch all the attention you need this season with its classy combination of trending metallic jewelry that will complete your look in an instant!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Dare To Be Gold Set of 11 Rings |
| Product 2 | Pretty Please Chain Link Gold Necklace |
| Product 3 | Joker & Witch Flora Gold Earrings |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy +Rhinestone |
| Necklace Length | Drop Length-18cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings-Length: 5.5cm Breadth: 5.5cm Ring- Diameter-1.2cm |
| Closure | Earring- Push Back with stopper |
| Package Content | 1 Necklace + 1 Earring + Set of 11 Rings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.40
Original: $8.00
-70%Sienna Gold Jewelry Set—
$8.00
$2.40More Images





Sienna Gold Jewelry Set
Our Sienna Jewelry Set will fetch all the attention you need this season with its classy combination of trending metallic jewelry that will complete your look in an instant!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Dare To Be Gold Set of 11 Rings |
| Product 2 | Pretty Please Chain Link Gold Necklace |
| Product 3 | Joker & Witch Flora Gold Earrings |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy +Rhinestone |
| Necklace Length | Drop Length-18cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings-Length: 5.5cm Breadth: 5.5cm Ring- Diameter-1.2cm |
| Closure | Earring- Push Back with stopper |
| Package Content | 1 Necklace + 1 Earring + Set of 11 Rings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our Sienna Jewelry Set will fetch all the attention you need this season with its classy combination of trending metallic jewelry that will complete your look in an instant!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | Dare To Be Gold Set of 11 Rings |
| Product 2 | Pretty Please Chain Link Gold Necklace |
| Product 3 | Joker & Witch Flora Gold Earrings |
| Color | Gold |
| Material | Metal Alloy +Rhinestone |
| Necklace Length | Drop Length-18cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings-Length: 5.5cm Breadth: 5.5cm Ring- Diameter-1.2cm |
| Closure | Earring- Push Back with stopper |
| Package Content | 1 Necklace + 1 Earring + Set of 11 Rings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























