✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Shiny Delight Jewelry Set
Can't say no to a pretty box like this one! This Jewelry Set features a star layered necklace paired with stackable bracelets and heart earrings. A set that will complement your LBD effortlessly!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | I Heart You Silver Bling Earrings |
| Product 2 | Silver Chunky Chain Link Set of 3 Bracelets |
| Product 3 | In The Stars Silver Layered Necklace |
| Color | Silver |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Necklace Length | Drop Length-28cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings- Length: 5Cm, Width: 4Cm |
| Closure | Earring- Lever Back, Bracelet- Lobster Clasp & Open Cuff |
| Package Content | 1Earring + Set of 3 Bracelets + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$11.57
Shiny Delight Jewelry Set—
$11.57
More Images





Shiny Delight Jewelry Set
Can't say no to a pretty box like this one! This Jewelry Set features a star layered necklace paired with stackable bracelets and heart earrings. A set that will complement your LBD effortlessly!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | I Heart You Silver Bling Earrings |
| Product 2 | Silver Chunky Chain Link Set of 3 Bracelets |
| Product 3 | In The Stars Silver Layered Necklace |
| Color | Silver |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Necklace Length | Drop Length-28cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings- Length: 5Cm, Width: 4Cm |
| Closure | Earring- Lever Back, Bracelet- Lobster Clasp & Open Cuff |
| Package Content | 1Earring + Set of 3 Bracelets + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Can't say no to a pretty box like this one! This Jewelry Set features a star layered necklace paired with stackable bracelets and heart earrings. A set that will complement your LBD effortlessly!
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 | I Heart You Silver Bling Earrings |
| Product 2 | Silver Chunky Chain Link Set of 3 Bracelets |
| Product 3 | In The Stars Silver Layered Necklace |
| Color | Silver |
| Material | Metal Alloy + Rhinestone |
| Necklace Length | Drop Length-28cm |
| Necklace Closure |
Lobster Clasp |
| Measurement | Earrings- Length: 5Cm, Width: 4Cm |
| Closure | Earring- Lever Back, Bracelet- Lobster Clasp & Open Cuff |
| Package Content | 1Earring + Set of 3 Bracelets + 1Necklace |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net Quantity | 3N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























