✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Shine Bright Rosegold Watch Charm
Adorn your wrist with our Shine Bright Rosegold Watch Charm. Style it in creative ways, by attaching it to your watch, as a keychain charm or as a bracelet charm, to craft an elegant look. Crafted in Rosegold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.48
Shine Bright Rosegold Watch Charm—
$2.48
More Images




Shine Bright Rosegold Watch Charm
Adorn your wrist with our Shine Bright Rosegold Watch Charm. Style it in creative ways, by attaching it to your watch, as a keychain charm or as a bracelet charm, to craft an elegant look. Crafted in Rosegold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Adorn your wrist with our Shine Bright Rosegold Watch Charm. Style it in creative ways, by attaching it to your watch, as a keychain charm or as a bracelet charm, to craft an elegant look. Crafted in Rosegold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























