✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Shells Anklet
Show off your unique vibe with our stylish Shells Anklet, designed to bring a pop of sparkle to your look. Ideal for every day or special moments, it’s all about effortless cool
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 26 cm |
| Package Content | 1 Anklet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.45
Original: $1.50
-70%Shells Anklet—
$1.50
$0.45More Images




Shells Anklet
Show off your unique vibe with our stylish Shells Anklet, designed to bring a pop of sparkle to your look. Ideal for every day or special moments, it’s all about effortless cool
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 26 cm |
| Package Content | 1 Anklet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Show off your unique vibe with our stylish Shells Anklet, designed to bring a pop of sparkle to your look. Ideal for every day or special moments, it’s all about effortless cool
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 26 cm |
| Package Content | 1 Anklet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























