✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sea Shell Rosegold Watch Charm
Carry a piece of the beach everywhere you go! Crafted in metal alloy with Rosegold imitation plating, this watch charm adds the xtra shine to your statement look! Pair this up with any rosegold Joker and Witch watch and you are good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold |
| Material | Mixed Metal (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.71
Original: $2.37
-70%Sea Shell Rosegold Watch Charm—
$2.37
$0.71More Images




Sea Shell Rosegold Watch Charm
Carry a piece of the beach everywhere you go! Crafted in metal alloy with Rosegold imitation plating, this watch charm adds the xtra shine to your statement look! Pair this up with any rosegold Joker and Witch watch and you are good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold |
| Material | Mixed Metal (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Carry a piece of the beach everywhere you go! Crafted in metal alloy with Rosegold imitation plating, this watch charm adds the xtra shine to your statement look! Pair this up with any rosegold Joker and Witch watch and you are good to go!
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rosegold |
| Material | Mixed Metal (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























