✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Rugged Silver Black Men Ring Set
Shine with our distinctive Rugged Men's Ring, designed to elevate your style from casual to sophisticated. It’s the ultimate choice for a cool and effortless upgrade
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver and Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | NA |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | Set of 4 rings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.52
Original: $1.72
-70%Rugged Silver Black Men Ring Set—
$1.72
$0.52More Images




Rugged Silver Black Men Ring Set
Shine with our distinctive Rugged Men's Ring, designed to elevate your style from casual to sophisticated. It’s the ultimate choice for a cool and effortless upgrade
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver and Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | NA |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | Set of 4 rings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Shine with our distinctive Rugged Men's Ring, designed to elevate your style from casual to sophisticated. It’s the ultimate choice for a cool and effortless upgrade
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver and Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | NA |
| Measurements | Diameter: 2cm |
| Package Content | Set of 4 rings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























