✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Red-Lock Ribbon Bag Charm
Serving 'lover girl' vibes. Red ribbon + lock = main character of every situationship Reel ever. Perfect for bags that want to be the star of your “soft vs. hard launch” carousel post.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Red |
| Material | Metal Alloy + Fabric + Pearl |
| Closure | Snap |
| Measurements | Length: 25.5 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.92
Original: $9.73
-70%Red-Lock Ribbon Bag Charm—
$9.73
$2.92More Images



Red-Lock Ribbon Bag Charm
Serving 'lover girl' vibes. Red ribbon + lock = main character of every situationship Reel ever. Perfect for bags that want to be the star of your “soft vs. hard launch” carousel post.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Red |
| Material | Metal Alloy + Fabric + Pearl |
| Closure | Snap |
| Measurements | Length: 25.5 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Serving 'lover girl' vibes. Red ribbon + lock = main character of every situationship Reel ever. Perfect for bags that want to be the star of your “soft vs. hard launch” carousel post.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Red |
| Material | Metal Alloy + Fabric + Pearl |
| Closure | Snap |
| Measurements | Length: 25.5 cm; Breadth: 11.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























