✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Ravishing Silver Jewelry Set
This set features the right amount of accessories to amp up your outfits. It features our infinity necklace paired with statement earrings, bracelet, and a shiny ring embellished with rhinestones.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Rhinestones Studded Infinity Silver Necklace |
| Product 2 |
Silver Heart Bracelet |
| Product 3 |
Glam Up Crystal Drop Earrings |
| Product 4 |
Joker & Witch Lyril silver ring |
| Material | Metal Alloy |
| Color | Silver |
| Measurement | Earrings-Diameter- 5cm , Rings- 1.2cm, Drop Length: 26cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + 1 Ring + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.95
Original: $9.84
-70%Ravishing Silver Jewelry Set—
$9.84
$2.95More Images








Ravishing Silver Jewelry Set
This set features the right amount of accessories to amp up your outfits. It features our infinity necklace paired with statement earrings, bracelet, and a shiny ring embellished with rhinestones.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Rhinestones Studded Infinity Silver Necklace |
| Product 2 |
Silver Heart Bracelet |
| Product 3 |
Glam Up Crystal Drop Earrings |
| Product 4 |
Joker & Witch Lyril silver ring |
| Material | Metal Alloy |
| Color | Silver |
| Measurement | Earrings-Diameter- 5cm , Rings- 1.2cm, Drop Length: 26cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + 1 Ring + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This set features the right amount of accessories to amp up your outfits. It features our infinity necklace paired with statement earrings, bracelet, and a shiny ring embellished with rhinestones.
| SPECIFICATIONS | |
| Product 1 |
Rhinestones Studded Infinity Silver Necklace |
| Product 2 |
Silver Heart Bracelet |
| Product 3 |
Glam Up Crystal Drop Earrings |
| Product 4 |
Joker & Witch Lyril silver ring |
| Material | Metal Alloy |
| Color | Silver |
| Measurement | Earrings-Diameter- 5cm , Rings- 1.2cm, Drop Length: 26cm |
| Closure | Earrings- Post back with stopper, Necklace- Lobster Clasp, Bracelet-Open Cuff |
| Package Content |
1 Necklace + 1 Bracelet + 1 Ring + A pair of earrings |
| Warranty | No Warranty |
| Care Instructions | Keep Away From Moisture And Aviod Rough Usage |
| Net Quantity | 4N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























