✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Rae Heart Silver Bracelet
Style yourself with this beautiful bracelet with a black enameled heart with a t-link closure with any outfit and dazzle around.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver & Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Toggle Clasp |
| Measurements | Length: 19cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.15
Rae Heart Silver Bracelet—
$2.15
More Images




Rae Heart Silver Bracelet
Style yourself with this beautiful bracelet with a black enameled heart with a t-link closure with any outfit and dazzle around.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver & Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Toggle Clasp |
| Measurements | Length: 19cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Style yourself with this beautiful bracelet with a black enameled heart with a t-link closure with any outfit and dazzle around.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver & Black |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Toggle Clasp |
| Measurements | Length: 19cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























