✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Queen Of Spades Rosegold Pin Watch Charm
Here’s something cute and dainty just for you! This Queen Of Spades Rosegold Pin Watch Charm is your delightful partner every day, adding a touch of charm to your style effortlessly. Order yours today and elevate your accessory game with this chic and versatile adornment.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.40
Queen Of Spades Rosegold Pin Watch Charm—
$1.40
More Images




Queen Of Spades Rosegold Pin Watch Charm
Here’s something cute and dainty just for you! This Queen Of Spades Rosegold Pin Watch Charm is your delightful partner every day, adding a touch of charm to your style effortlessly. Order yours today and elevate your accessory game with this chic and versatile adornment.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here’s something cute and dainty just for you! This Queen Of Spades Rosegold Pin Watch Charm is your delightful partner every day, adding a touch of charm to your style effortlessly. Order yours today and elevate your accessory game with this chic and versatile adornment.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























