✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Quad Rhinestone Silver Watch Charm
Leave a mark with this beautiful Quad Rhinestone Silver Watch Charm. Complete your look with this pretty charm and never fail to look your best. Crafted in Silver Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.37
Quad Rhinestone Silver Watch Charm—
$2.37
More Images




Quad Rhinestone Silver Watch Charm
Leave a mark with this beautiful Quad Rhinestone Silver Watch Charm. Complete your look with this pretty charm and never fail to look your best. Crafted in Silver Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Leave a mark with this beautiful Quad Rhinestone Silver Watch Charm. Complete your look with this pretty charm and never fail to look your best. Crafted in Silver Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver + White |
| Material | Mixed Metal + Rhinestone (Imitation Plating) |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Length: 2.3cm, Breadth: 1cm |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























