✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Quad Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm
Leave a mark with this beautiful Quad Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm. Complete your look with this pretty charm and never fail to look your best. Crafted in Rose Gold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$4.21
Quad Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm—
$4.21
More Images




Quad Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm
Leave a mark with this beautiful Quad Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm. Complete your look with this pretty charm and never fail to look your best. Crafted in Rose Gold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Leave a mark with this beautiful Quad Rhinestone Rose Gold Bracelet Charm. Complete your look with this pretty charm and never fail to look your best. Crafted in Rose Gold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























