✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Purrfect Black Pin Watch Charm
The Purrfect White Pin Watch Charm strikes the perfect balance between fashion and the love for your furry friend. Designed for an effortless look, it's adaptability ensures a versatile asset to every accessory assortment.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Mixed Metal + Enamel |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1.4 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.55
Original: $1.83
-70%Purrfect Black Pin Watch Charm—
$1.83
$0.55More Images




Purrfect Black Pin Watch Charm
The Purrfect White Pin Watch Charm strikes the perfect balance between fashion and the love for your furry friend. Designed for an effortless look, it's adaptability ensures a versatile asset to every accessory assortment.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Mixed Metal + Enamel |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1.4 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Purrfect White Pin Watch Charm strikes the perfect balance between fashion and the love for your furry friend. Designed for an effortless look, it's adaptability ensures a versatile asset to every accessory assortment.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black |
| Material | Mixed Metal + Enamel |
| Measurements | Length: 1 cm, Breadth: 1.4 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























