✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Punk-Bow Black and White Bag Charm
Edgy yet chic, the Punk-Bow Black and White Bag Charm is a bold fashion statement. The contrasting tones add drama, while the bow keeps it stylishly playful. A must-have for those who love to mix elegance with attitude.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black & White |
| Material | Metal Alloy + Fabric |
| Closure | Ring |
| Measurements | Length: 16.5 cm; Breadth: 12.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.10
Original: $3.67
-70%Punk-Bow Black and White Bag Charm—
$3.67
$1.10More Images



Punk-Bow Black and White Bag Charm
Edgy yet chic, the Punk-Bow Black and White Bag Charm is a bold fashion statement. The contrasting tones add drama, while the bow keeps it stylishly playful. A must-have for those who love to mix elegance with attitude.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black & White |
| Material | Metal Alloy + Fabric |
| Closure | Ring |
| Measurements | Length: 16.5 cm; Breadth: 12.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Edgy yet chic, the Punk-Bow Black and White Bag Charm is a bold fashion statement. The contrasting tones add drama, while the bow keeps it stylishly playful. A must-have for those who love to mix elegance with attitude.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black & White |
| Material | Metal Alloy + Fabric |
| Closure | Ring |
| Measurements | Length: 16.5 cm; Breadth: 12.5 cm |
| Package Content | 1 Bag Charm (Bag Not Included) |
| Care Instructions | Store in Dry and Airtight Space Away from Moisture. Avoid Wearing in Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS, 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























