✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Peeki The Parrot Green Earring
Intricately designed the parrot motif earring is a sure head turner. Overall moulded in metal alloy with dazzling rhinestones it is sure to add a lil quirk to your ensembles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 1.7cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$5.83
Peeki The Parrot Green Earring—
$5.83
More Images




Peeki The Parrot Green Earring
Intricately designed the parrot motif earring is a sure head turner. Overall moulded in metal alloy with dazzling rhinestones it is sure to add a lil quirk to your ensembles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 1.7cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Intricately designed the parrot motif earring is a sure head turner. Overall moulded in metal alloy with dazzling rhinestones it is sure to add a lil quirk to your ensembles.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Multicolor |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Length: 5.5cm, Breadth: 1.7cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























