
Pearlena Pearl Silver Ring
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm, Width: 4.5cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Original: $2.15
-70%$2.15
$0.64More Images




Pearlena Pearl Silver Ring
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm, Width: 4.5cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy + pearl |
| Closure | Adjustable |
| Measurements | Diameter: 2cm, Width: 4.5cm |
| Package Content | 1 Ring |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























