✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Peace Out Rose Gold Bracelet Charm
A must have trendy piece, Our Peace Out Rose Gold Bracelet Charm is perfect to an edge to all your outfits and will never go out of style. Crafted in Rose Gold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$4.32
Peace Out Rose Gold Bracelet Charm—
$4.32
More Images




Peace Out Rose Gold Bracelet Charm
A must have trendy piece, Our Peace Out Rose Gold Bracelet Charm is perfect to an edge to all your outfits and will never go out of style. Crafted in Rose Gold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A must have trendy piece, Our Peace Out Rose Gold Bracelet Charm is perfect to an edge to all your outfits and will never go out of style. Crafted in Rose Gold Imitation Plating these charms will enhance the beauty of your outfits.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal + Rhinestones |
| Closure | Lobster Clasp |
| Measurements | Chain Length: 16 cm, Drop Length: 5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet Charm |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | India |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























