✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Olympia Silver Earrings
Our Olympia Silver Earrings are the perfect pair if you're looking for a versatile piece to dress up your look. From work to dinner, this piece can be worn to any occasion. Style it with a printed top and minimal gold necklace for a trendy look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 6.5cm, Breadth: 2cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$2.91
Olympia Silver Earrings—
$2.91
More Images




Olympia Silver Earrings
Our Olympia Silver Earrings are the perfect pair if you're looking for a versatile piece to dress up your look. From work to dinner, this piece can be worn to any occasion. Style it with a printed top and minimal gold necklace for a trendy look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 6.5cm, Breadth: 2cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our Olympia Silver Earrings are the perfect pair if you're looking for a versatile piece to dress up your look. From work to dinner, this piece can be worn to any occasion. Style it with a printed top and minimal gold necklace for a trendy look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Silver |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 6.5cm, Breadth: 2cm |
| Package Content | 1 pair of earring |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1 N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























