✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Nora Rose Gold Tennis Powder Bracelet
Smooth and polishes colored stones sit atop a gold plated metal alloy harmoniously making it chic yet classic. This style will be a daily staple for all of your activities, whether it's everyday errands or a special event.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold + Pink |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Diameter: 6.5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$4.86
Nora Rose Gold Tennis Powder Bracelet—
$4.86
More Images



Nora Rose Gold Tennis Powder Bracelet
Smooth and polishes colored stones sit atop a gold plated metal alloy harmoniously making it chic yet classic. This style will be a daily staple for all of your activities, whether it's everyday errands or a special event.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold + Pink |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Diameter: 6.5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Smooth and polishes colored stones sit atop a gold plated metal alloy harmoniously making it chic yet classic. This style will be a daily staple for all of your activities, whether it's everyday errands or a special event.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Rose Gold + Pink |
| Material | Metal Alloy & Rhinestone |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Diameter: 6.5 cm |
| Package Content | 1 Bracelet |
| Care Instructions |
Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























