✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Narcissus Gold Earrings
Achieve a perfect blend of bold and subtle with our Narcissus Gold Earrings. This piece's perfect finish makes it an ideal gift or everyday wear for a touch of magic in your wardrobe. Add a bit of sparkle to your ensemble at special events.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 11cm, Breadth: 4cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.59
Original: $5.29
-70%Narcissus Gold Earrings—
$5.29
$1.59More Images




Narcissus Gold Earrings
Achieve a perfect blend of bold and subtle with our Narcissus Gold Earrings. This piece's perfect finish makes it an ideal gift or everyday wear for a touch of magic in your wardrobe. Add a bit of sparkle to your ensemble at special events.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 11cm, Breadth: 4cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Achieve a perfect blend of bold and subtle with our Narcissus Gold Earrings. This piece's perfect finish makes it an ideal gift or everyday wear for a touch of magic in your wardrobe. Add a bit of sparkle to your ensemble at special events.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy |
| Closure | Push Back with Stopper |
| Measurements | Length: 11cm, Breadth: 4cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























