✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Naiade Gold Anklet
Decorate your ankles with this delicate Naiade Gold Anklet. From brunch to an evening out, this versatile piece can be worn on any occasion. Style it with a crop top and statement neckline to add to your overall look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy + pearl |
| Closure | Lobster clasp |
| Measurements | Length: 22cm, Width: 11cm |
| Package Content | 1 Anklet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.56
Naiade Gold Anklet—
$3.56
More Images




Naiade Gold Anklet
Decorate your ankles with this delicate Naiade Gold Anklet. From brunch to an evening out, this versatile piece can be worn on any occasion. Style it with a crop top and statement neckline to add to your overall look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy + pearl |
| Closure | Lobster clasp |
| Measurements | Length: 22cm, Width: 11cm |
| Package Content | 1 Anklet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Decorate your ankles with this delicate Naiade Gold Anklet. From brunch to an evening out, this versatile piece can be worn on any occasion. Style it with a crop top and statement neckline to add to your overall look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Gold |
| Material | Metal Alloy + pearl |
| Closure | Lobster clasp |
| Measurements | Length: 22cm, Width: 11cm |
| Package Content | 1 Anklet |
| Care Instructions |
Store in dry and air tight space away from moisture. Avoid wearing in humid conditions & avoid rough usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























