✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Moonwalker Rosegold Pin Watch Charm
Level up your timepiece with our Moonwalker Rosegold Pin Watch Charm. Expertly crafted to augment the appeal of your watch, this exquisite accessory showcases a distinctive lunar design, infusing celestial elegance into your wristwear. It's the perfect accent for a touch of cosmic sophistication.
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal |
| Measurements | Length: 0.5 cm, Breadth: 0.5 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.83
Moonwalker Rosegold Pin Watch Charm—
$1.83
More Images




Moonwalker Rosegold Pin Watch Charm
Level up your timepiece with our Moonwalker Rosegold Pin Watch Charm. Expertly crafted to augment the appeal of your watch, this exquisite accessory showcases a distinctive lunar design, infusing celestial elegance into your wristwear. It's the perfect accent for a touch of cosmic sophistication.
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal |
| Measurements | Length: 0.5 cm, Breadth: 0.5 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Level up your timepiece with our Moonwalker Rosegold Pin Watch Charm. Expertly crafted to augment the appeal of your watch, this exquisite accessory showcases a distinctive lunar design, infusing celestial elegance into your wristwear. It's the perfect accent for a touch of cosmic sophistication.
| Colour | Rose Gold |
| Material | Mixed Metal |
| Measurements | Length: 0.5 cm, Breadth: 0.5 cm |
| For Strap Width | 21 MM |
| Package Content | 1 Watch Charm (Watch Not Included) |
| Care Instructions |
Keep away from moisture, perfume and avoid rough usage |
| Net Quantity | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























