✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Mirage Pink Medium Dial Silver Linked Chain Strap Women's Watch
Say hello to sparkle goals with Mirage Radiance! A light pink dial framed by dazzling rhinestones and a silver strap make this watch an enchanting mix of cute and classy. Perfect for your dreamy OOTDs!
| SPECIFICATIONS | |
| Strap Color | Silver |
| Strap Material | Alloy |
| Clasp Style | Deployment Clasp |
| Dial Diameter | 36 mm |
| Dial Color | Pink |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Women |
| Dial Material | Stainless Steel |
| Display Type | ANALOGUE |
| Movement Type | QUARTZ |
| Warranty | 1 Year on Machine Only |
| Water Resistance | NO |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net quantity: | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$3.67
Original: $12.22
-70%Mirage Pink Medium Dial Silver Linked Chain Strap Women's Watch—
$12.22
$3.67More Images







Mirage Pink Medium Dial Silver Linked Chain Strap Women's Watch
Say hello to sparkle goals with Mirage Radiance! A light pink dial framed by dazzling rhinestones and a silver strap make this watch an enchanting mix of cute and classy. Perfect for your dreamy OOTDs!
| SPECIFICATIONS | |
| Strap Color | Silver |
| Strap Material | Alloy |
| Clasp Style | Deployment Clasp |
| Dial Diameter | 36 mm |
| Dial Color | Pink |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Women |
| Dial Material | Stainless Steel |
| Display Type | ANALOGUE |
| Movement Type | QUARTZ |
| Warranty | 1 Year on Machine Only |
| Water Resistance | NO |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net quantity: | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Say hello to sparkle goals with Mirage Radiance! A light pink dial framed by dazzling rhinestones and a silver strap make this watch an enchanting mix of cute and classy. Perfect for your dreamy OOTDs!
| SPECIFICATIONS | |
| Strap Color | Silver |
| Strap Material | Alloy |
| Clasp Style | Deployment Clasp |
| Dial Diameter | 36 mm |
| Dial Color | Pink |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Women |
| Dial Material | Stainless Steel |
| Display Type | ANALOGUE |
| Movement Type | QUARTZ |
| Warranty | 1 Year on Machine Only |
| Water Resistance | NO |
| Care Instructions | KEEP AWAY FROM MOISTURE AND AVOID ROUGH USAGE |
| Net quantity: | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























