✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Merry Color Pop White Floral Earring
Flaunt Your Curated Collection Of Jewellery With This Pair Of Colorpop Resin Floral Earrings. Pair It With Your Slit Dress Or Party Gown To Look Effortlessly Beautiful Look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Yellow |
| Material | Resin |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Earring: Length: 1.8 cm, Breadth: 1.8 cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$1.83
Merry Color Pop White Floral Earring—
$1.83
More Images




Merry Color Pop White Floral Earring
Flaunt Your Curated Collection Of Jewellery With This Pair Of Colorpop Resin Floral Earrings. Pair It With Your Slit Dress Or Party Gown To Look Effortlessly Beautiful Look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Yellow |
| Material | Resin |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Earring: Length: 1.8 cm, Breadth: 1.8 cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Flaunt Your Curated Collection Of Jewellery With This Pair Of Colorpop Resin Floral Earrings. Pair It With Your Slit Dress Or Party Gown To Look Effortlessly Beautiful Look.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | White & Yellow |
| Material | Resin |
| Closure | Post Back with Metal Stopper |
| Measurements | Earring: Length: 1.8 cm, Breadth: 1.8 cm |
| Package Content | 1 Pair of Earrings |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























