✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Olho Men's Black Evil Eye Bracelet
Upgrade your style with our Mal Men's Bracelet. Perfect for casual hangouts or polished nights out, it’s the ultimate way to add a cool, effortless edge.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black & Blue |
| Material | Beads |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Diameter: 8 cm |
| Package Content | Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
$0.87
Original: $2.91
-70%Olho Men's Black Evil Eye Bracelet—
$2.91
$0.87More Images




Olho Men's Black Evil Eye Bracelet
Upgrade your style with our Mal Men's Bracelet. Perfect for casual hangouts or polished nights out, it’s the ultimate way to add a cool, effortless edge.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black & Blue |
| Material | Beads |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Diameter: 8 cm |
| Package Content | Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Upgrade your style with our Mal Men's Bracelet. Perfect for casual hangouts or polished nights out, it’s the ultimate way to add a cool, effortless edge.
| SPECIFICATIONS | |
| Colour | Black & Blue |
| Material | Beads |
| Closure | Drawstring |
| Measurements | Diameter: 8 cm |
| Package Content | Bracelet |
| Care Instructions | Store In Dry And Air Tight Space Away From Moisture. Avoid Wearing In Humid Conditions & Avoid Rough Usage. |
| Net quantity> | 1N |
| Country of Origin | China |
| Imported/Marketed/Packed By: | JW Brands Private Limited: NO.5C-917, 5TH CROSS , 1ST BLOCK, HRBR Layout, Kalyan Nagar Post, Bengaluru Urban, Karnataka, 560043 |
| Customer Care details Email: | [email protected] TEL:08068970285 |























